Promocje
Ćwiczenia duchowe dla początkujących
Ćwiczenia duchowe dla początkujących
12,50 zł 7,50 zł
szt.
Życie Marty Robin
Życie Marty Robin
12,00 zł 7,50 zł
szt.
Produkt dnia
Stetoskop i habit
Stetoskop i habit
16,00 zł
szt.
Sumienie chrześcijańskie
Sumienie chrześcijańskie
19,90 zł
szt.
Producenci
Zwroty
  1. Klient będący Konsumentem może odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni bez podawania jakichkolwiek powodów oraz bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów innych niż przewidziane przez przepisy prawa (Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 r. „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”). 

  2. Oświadczenie Konsumenta o odstąpieniu od umowy może zostać złożone drogą elektroniczną (ksiegarnia@ksiegarniaswrodziny.pl), telefonicznie lub drogą pisemną na adres: Księgarnia Świętej Rodziny, ul. Rozwadowska 9/11, 03-628 Warszawa. Nie ogranicza to uprawnienia Konsumenta do złożenia jakiegokolwiek innego jednoznacznego oświadczenia, w którym informuje o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy. Do zachowania 14-dniowego terminu na odstąpienie wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

  3. W wypadku złożenia przez Konsumenta oświadczenia o odstąpieniu za pośrednictwem poczty elektronicznej, Sprzedawca niezwłocznie prześle Konsumentowi na jego adres e-mail potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

  4. W wypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowę uważa się za niezawartą. Sprzedawca niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty Dostawy. Sprzedawca dokona zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

  5. Sprzedawca zwraca Konsumentowi koszty najtańszego zwykłego sposobu Dostawy. Jeśli Konsument wybrał przy Zamówieniu inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

  6. W wypadku odstąpienia od umowy Konsument ma obowiązek zwrócić Sprzedawcy towar niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. Konsument powinien zapewnić należyte opakowanie odsyłanego towaru tak, aby nie zostały uszkodzone w transporcie. Koszty przesyłki zawierającej zwracany towar ponosi Konsument.

  7. Zwracany towar wraz z dołączonym dowodem zakupu należy odesłać na adres: Księgarnia Świętej Rodziny, ul. Rozwadowska 9/11, 03-628 Warszawa.

  8. Zwracany towar nie może być uszkodzony a rzeczy oryginalnie zapakowane przez producenta (jak płyty, kasety, albumy itp.) muszą być zwracane w nienaruszonym opakowaniu.

  9. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 14 dniu roboczych od dostarczenia do sklepu zwracanego towaru.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl